BAŞARI YOLCULUĞUMUZA,

Çok Az Kaldı

ONLINE DİYET PROGRAMIM

Randevu - Diyetisyen Tuğçe Anlak

Kendinizi güvende hissedeceğiniz bu yolda emin adımlarla ilerleyeceğiniz bir sürüven başlıyor. Hem sağlıklı beslenmeyi hayatınıza adapte edip, hem de sürdürülebilir bir liste ile hedefe ulaşmak bu kadar kolay olmamıştı.

Size özel ve tamamen size göre oluşturulan programlar ile başarıyı yakalamak hiç zor değil. Başlamak yolun yarısıdır. Yarına ertelemeyin, şimdi başlayın ki yolun yarısını tamamlamış olun.

DAHA FAZLA ERTELEME ARTIK…

Hadi Hemen Harekete Geç!

YA DA

Randevu Al

Tuğçe Anlak - DoktorTakvimi.com
Tuğçe Anlak
Yorumlar
B.M.

Tuğçe Hanım’ı herkese tavsiye ediyorum. Birçok diyetisyene gittim ama onun kadar kimseden memnun kalmadım. İlgisi ve özverili çalışmasıyla, araştırma yaparak bilimsel bilgileriyle çok güzel yönlendirme yapıyor. Kendisiyle çok güzel kilolar verdik. Hiçbir kiloyu geri almadım. Sağlıklı beslenmeyi öğretti ve o şekilde devam ediyorum. Kendisi çok başarılı ve işinde çok iyi. Çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

S.B.

Ben 7 haftada 15-16 kilo verdim sayesinde. Hareketlerim daha hızlandı. Güzel listeler verdi. Tamamen doyurucu, açlık hissi yaratmayan listelerdi. Çok çeşitliydi. Ben hepsini uyguladım. Çok güzel ilgileniyor. Neler yaptığımızı soruyor. Yapmamız gereken her şeyi anlatıyor. Danışanlarıyla sürekli iletişim içerisinde. Kendisinden çok memnunum herkese de tavsiye ediyorum.

S.Y.

Ben Tuğçe Hanım'dan Online Danışmanlık alıyorum. İki tane tansiyon ilacı kullanıyorum. Tuğçe Hanım ile görüşmelerimizden sonra, sağlıklı ve düzenli beslenme nedeniyle tansiyon ilacımın bir tanesini doktorumun bilgisinde bıraktım. Çok ilgili, sürekli her soruma cevap veriyor. Her öğünümü paylaşıyorum. Bana yanlışı veya doğruyu söylüyor. Çok memnunum kendisinden. 15 günde hayatım çok değişti. Ben spor salonuna da gidiyordum. Önceden koşu bandında 5.5 yürürken şu an 6.5 koşabiliyorum. Yürüyüşlerim artık çok rahat. Benim diz kapağımda da kopma var o yüzden Tuğçe Hanım ile uzun süreli devam edeceğiz.35 kiloya yakın kilo vermem lazım. Bunun 8.600 kg'ını 15 günde verdim. Kendisi çok ilgili, her sorduğum soruya cevap veriyor. Bazen sürekli soruyorum, pazar günü gecenin bir yarısı 22:00 dahi olsa soruma anında dönüş yapıyor bıkmadan. İnşallah daha güzel sonuçlar alacağız.

Z.S.

Tuğçe Hanım düzensiz beslenmemi tamamıyla düzenli beslenmeye çevirdi. Doğum kilolarım da dahil olmak üzere üstüne artı 10 kilo verdim sayesinde.3 ayda oldu kilo kaybım. Sağlıklı beslenmeyi yaşam stili biçimine getirdi. Kesinlikle herkese öneriyorum kendisini. Bana uygun liste hazırlamasaydı ben bu şekilde başaramazdım. Daha önce de başka diyetisyenlere de gittim. Hep tek bir liste ile aynı şeyleri verdiler sürekli. Tuğçe Hanım'da böyle bir şey yok. Kendi beslenme stilinize göre en iyi şekilde listelerinizi hazırlıyor. Takibinden çok memnun kaldım. Sürekli takip ediyor. Kaçamak yaptığımız zamanlarda çözüm üretmeye çalışıyor. Sadece seans içinde görüşme ile sınırlı kalmıyoruz. Her istediğim zaman bana yardımcı oluyor. Çözüm odaklı olduğu için çok seviyoruz kendisini. Ben çevreme de tavsiye ettim kendisini. Öneri üzerine giden kişiler de oldu. Çok memnun kaldılar ve hala gidenler de var.

F.A.

Tuğçe Hanım'dan çok memnunum. Kendisiyle 2.ayımız. Çok iyi gidiyoruz. İlgili ve alakalı biri. Moral ve motivasyon ne kadar düşük olursa olsun her zaman yüksek tutmaya çalışıyor. Hayır, olmaz gibi şeyleri yok. Her zaman gülücüklerle motivasyon sağlıyor. Verdiği listeye birebir uyuyorum. Sağlıklı beslenip, doyarak zayıflıyorum. Her yazdığımda direkt cevap veriyor. Her soruma düzgün cevaplar veriyor. Çok kısa sürede ulaşabiliyorum. Kendisinden memnunum, danışmak isteyenlere tavsiye ederim.

S.V.

Tuğçe Hanım ile hala devam ediyorum. Gayet memnunum kendisinden. Çok ilgili ve çok güzel sonuçlar aldım. Daha enerjik hissediyorum kendimi ve her konuda daha iyi kendimi hissediyorum. Direk kişiye özel listeler yapıyor. Bizim isteklerimizi gözeterek hazırlıyor. O yüzden hiçbir problem yaşamıyorum. Çok anlayışlı, yaptığımız kaçamakları gözeterek çözüm yolu üretiyor. O yüzden çok iyi gidiyoruz. Kendisine teşekkür ediyorum.

Z.H.

Ben hiç kilo verememişimdir diye gittiğim kontrolde 1 haftada 3 kg vermişim. Çünkü hiç açlık çekmedim bazı günler listemi tamamlayamadım bile. Harika bir uzman. Herkese tavsiye ediyorum.

G.R.

Ben yıllardır çok diyetisyen gezdim fakat Tuğçe Hanım kadar başarılı birini hayatımda tanımadım. Gerçekten hastalarına çok yakın davranan, iyi davranan, işinde çok başarılı, gayet güzel kilo verdiren bir diyetisyen. Ben üstüne diyetisyen tanımıyorum. Kendisini hem insan olarak, hem de işinde çok başarılı biri olarak çok seviyorum. Etrafımda da herkese tavsiye ediyorum. Şimdiye kadar gittiğim ve en memnun kaldığım diyetisyen. Hiç aç kalmadan, baş ağrısı vs. hiçbir şikayetim olmadan gayet sağlıklı bir şekilde her hafta gayet güzel kilo verdim. Sayesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim. 2 ayda 8 kilo verdim. Birebir insanlarla ilgisi ve alakası, motive etmesi çok güzel. İnsan olarak da, bir diyetisyen olarak da mükemmel bir insan. Her şeyiyle ben çok beğendim kendisini. Hedeflediğim kiloya ulaştım. Kilo alma durumum olsa yine Tuğçe Hanım'ı tercih ederim. Herkese de tavsiye ediyorum. Selamlarımı iletiyorum ve kendisini çok seviyorum.

G.G.

Tuğçe Hanım'a başvurduktan sonra mükemmel bir sonuç aldım. 3.5 ayda 12 kilo verdim. Daha önce de kendi başıma diyetler yaptım ama başarılı olamadım. Çok sıcak ve tatlı dilliydi. Çok yakın bir şekilde ilgilendi. Gerçekten çok memnun kaldım. Başarılı bir diyetisyen. Diyet denince akla hep açlık gelir. Asla aç kalmadan zayıfladım. 2 saatte bir ara öğünlerim oluyordu. Ben hedefime ulaştım. Son 2 kilom kaldı. Hala kendisiyle görüşüyoruz. Bütün sorularıma cevap veriyor. Herkese tavsiye ediyorum, herkes memnun kalacaktır.

S.Ç.

Yakınım vasıtasıyla kendisiyle tanıştım. Bu tür konularda çok bilgili ve bu konularda eğitim aldığını görünce doğru adresin Tuğçe Hanım olduğunu düşündüm. Uzun zaman önce almış olduğum kilolarımı Tuğçe Hanım ile rahatlıkla vermeye başladım. Bunu görmek beni çok mutlu etti. Ben çalışan biri olduğum için, saat kavramı konusunda sıkıntı yaşıyorum. Tuğçe Hanım'ın uygulamış olduğu program sayesinde çok rahat adapte olabildim. Kendisi çok tatlı, her saat ve dakika ulaşabiliyorum. Bu konuda çok titiz davranan, elinden gelen desteği esirgemeyen biri. Her türlü şeyi kendisine danışıp, yönlendirmelerine göre yemeye çalışıyorum. Bazen özel yemeklerimiz de oluyor. Kendisine danışıp uygun olan şeyi tüketiyorum. Bu konuda her zaman yanımda oldu kendisi. Herkese sonuna kadar tavsiye ediyorum kendisini. En net bilgileri Tuğçe Hanım'dan alabilirler. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Ü.E.

Tuğçe Hanım çok ilgili bir diyetisyen. Benim ödem olayım çok fazlaydı. Ödem için bana çok yardımcı oldu. 1 ay olacak kendisiyle başlayalı. Kolaylıkla uygulayabileceğim listeler hazırladı. Hem çok uzun vakit ayırdı, hem de çok güler yüzlü, genç olmasına rağmen çok güzel bir yaklaşımı vardı. Çok güzel bir şekilde o diyet listelerimi teslim etmesi, her öğünün tek tek kalem ile üzerinden geçmesi olayı çok güzeldi. Çok beğendim. Titiz, özenle ve özveriyle çalışması güzeldi. Kendisini çok seviyorum. İşinde başarılar diliyorum.

B.T.

Kilo verme konusunda yöntemleriyle ve neden, nasıllarıyla gerekli bilgileri de vererek zayıflama sürecine çok olumlu katkılarının olduğunu düşünüyorum. Ben yüzyüze danışmanlık almadım onlıne olarak görüştük. Telefonla da mesajlaşarak gösterdiği ilgi çok güzeldi. Onlıne görüşmemize rağmen orada bile çok faydası oldu. Ben daha önce 3-4 diyetisyene gitmiştim. Onlar genelde çok aşırı olmayacak, uygulayamayacağım şekilde diyet listeleri verdi ama Tuğçe Hanım sağlıklı beslenmeyi sevdirerek kilo verdiriyor. 1.5 ayda 5-6 kilo verdim. Tuğçe Hanım takip ediyor ve yönlendirmeleri güzel. Orijinal, güzel tarifleri var. Sıkıcı listeler hazırlamıyor.

B.Y.

Tuğçe Hanım ile biz '21 Günde Değişim' programına katılarak tanıştık. Bununla ilgili son derece başarılı sonuçlar aldık. 21 günde uyguladığı program ile 5 kilo verdim. Kendisi işinde başarılı biri. Bana göre listeler hazırladı. Acıkmadan listelerimi rahatlıkla uygulayabildim. Maliyeti yüksek olmayan, evde kolay hazırlanabilecek güzel bir programdı. Çok da memnun kaldım. İşini son derece takip eden, sürekli motive eden biri. Her öğünümü de whatsapp üzerinden kendisiyle paylaşıp, danışırdım. Kesinlikle acıkmadan, zorlanmadan çok rahatlıkla kilo verebiliyorsunuz. Ben 52 yaşındayım ve son derece rahatlıkla kilo verdim. Herkese tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

D.Ç.

Tuğçe Hanım ile görüştükten sonra bana uygun olduğu için kendisini tercih ettim. Ama sonra çok memnun kaldım. Çevremde ki herkes değişimimi çok farkettiler. Birçok kişiyi de yönlendirdim kendisine. 4.5 ayda 17 kilo verdim. Listelerimi kolaylıkla uygulayabiliyorum. İşyerindeki yemek listemi atıyordum ve yemem gereken şeyleri söylüyordu. Alternatif yiyecekler konusunda çok yardımcı oldu. İlk başladığımdan maddi anlamda biraz daha sonra başlayacaktım ama kendisi hemen listeyi verdi bana. Danışanlarına güveniyor. WhatsApp üzerinden sürekli iletişim halinde olabiliyoruz. Hiçbir şey atlamadan sorularıma cevap verdi. Çok memnun kaldım ve herkese de tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

S.V.

İnsülin direncime ve kolestrolüme rağmen beni zayıflatan bir diyetisyen kendisi. Diyete başladıktan sonra daha rahatladım, hafifledim, çok çok faydaları oldu benim için. En önemlisi her şeyden önce sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Kilo verme anlamında da beni çok tatmin etti. Kolay uygulayabileceğim şeylerle listeler hazırladı. Güler yüzlü, yaklaşımı çok güzel, yormuyor ve sürekli takipte. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

M.P.

Ben Tuğçe Hanım'ı arkadaşlarıma da öneriyorum. Kendisinden çok memnun kaldım. Hiç yargılamadan çok güzel motive etti. Çok anlayışlı, güler yüzlü, ne zaman ulaşmaya çalışsam görüşebiliyorum. Ben 1 ayda 8 kilo verdim. Danışmanlığım bittiği zaman da gece gündüz aklıma takılan her soruda ne zaman yazsam hep cevap verdi. Hiçbir sıkıntımız olmadı. Tuğçe Hanım ile başlayan arkadaşlarım da çok memnunlar. Uygulamış olduğum programda doyarak ve sağlıklı şekilde zayıfladım. Beni zorlayacak şeyler yoktu. Biz onlıne olarak görüşüyorduk kendisiyle. Listelerimde lükse kaçan hiçbir şey yoktu. Olsa bile onun yerine alternatif olarak sunabileceği şeyler oluyordu. Değişimim inanılmaz oldu. Herkese tavsiye edebilirim. İlk başladığımda onlıne diyet ile alakalı tereddütlerim vardı ama Tuğçe Hanım benim tabularımı yıktı.

Z.B.

Genç, yenilikçi ve yapıcı birisi. Ben memnunum kendisinden. Tuğçe Hanım daha önceden spor salonunda hizmet sağlıyordu. Şimdi tekrar kendisiyle devam ediyoruz. Sporla birlikte destekliyorum güzel kilolar veriyoruz. Listeler konusunda beni zorlamasını istedim ama yine bana uygun sağlıklı listeler hazırladı. Kendisi iyi bir insan. İletişimi çok iyi, danışanını dinliyor. Herkese tavsiye ediyorum.

B.D.

Çok ilgili, arkadaş gibi bir diyetisyen. 10 numara 5 yıldız yani. Tamamen kişiye özel programlar hazırlıyor. Kesinlikle memnun kalacaksiniz. Mutlaka tercih edin.

B.M.

Sizin koçluğunuz dahilinde zayıflamak çok keyifli. Gercekten çok samimi bir diyetisyensiniz. Tesekkurler.

G.K.

Tuğçe Hanım’la başlayalı 3 ay oldu ve -15 Kg verdik. Kendisi çok başarılı ve işinde çok iyi bir diyetisyen. Çok ilgili ve her şeyi nedenleri ile açıklayarak kişiye özel liste oluşturuyor. Elinize liste tutuşturup bunu uygula demiyor, yaşamınıza uygun program oluşturuyor. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Birçok arkadaşımı da yönlendirdim. Hepsi çok memnun kaldılar. Çok teşekkür ediyorum.