Değişim Hikayeleri - Diyetisyen Tuğçe Anlak

Değişim Hikayeleri

Sevgi Yaman

Ben Tuğçe Hanım’dan Online Danışmanlık alıyorum. İki tane tansiyon ilacı kullanıyorum.

Tuğçe Hanım ile görüşmelerimizden sonra, sağlıklı ve düzenli beslenme nedeniyle tansiyon ilacımın bir tanesini doktorumun bilgisinde bıraktım. Çok ilgili, sürekli her soruma cevap veriyor. Her öğünümü paylaşıyorum. Bana yanlışı veya doğruyu söylüyor. Çok memnunum kendisinden.

Kendisiyle tanıştıktan sonra bütün hayatım çok değişti. Ben spor salonuna da gidiyordum. Önceden koşu bandında 5.5 yürürken şu an 6.5 koşabiliyorum. Yürüyüşlerim artık çok rahat. Kendisi çok ilgili, her sorduğum soruya cevap veriyor. Bazen sürekli soruyorum, pazar günü gecenin bir yarısı 22:00 dahi olsa soruma anında dönüş yapıyor bıkmadan.

Şu anda tahlil sonuçlarımda bütün değerlerim normal aralıklara geldi.

Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Erhan Aydın

Benim hayatım düzensiz ve dengesiz beslenme ile geçiyorken, Tuğçe Hanım’la tanıştım.

Kendime özel yemekler hazırlayamam ve diyetle uğraşamam diye düşünüyordum. Bu yüzden kilo vereceğimden hiç umudum yoktu. Ama Tuğçe Hanım benim yaşantıma özel ve isteklerim doğrultusunda listemi oluşturunca başaracağımı düşündüm. Başardım da, sayesinde 3,5 Ay gibi bir sürede -23 Kg vererek hedef kiloma ulaştık. Bütün beslenme düzenim değişti. Kendisi bana sağlıklı beslenmeyi öğretti ve hala o düzende devam ediyorum. Verdiğim kiloları geri almadım. Çünkü bana balık vermedi, balık tutmayı öğretti.

Kendisinden çok memnunum, herkese tavsiye ediyorum. Buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Selma Derse

Tuğçe abla’yla tanışmadan önce yapamam başaramam sanıyordum ama Tuğçe abla’nın motivasyonu ve benimle ilgilenmesi beni öyle sevindirdi ki hiç kaçamak bile yapmadım.

Düzenli kontrollerimi ve randevularımı hiç aksatmadım. Her gelişimde tartıdaki sonuçları gördükçe yanından çok mutlu ayrıldım.

Çevremde ki herkes değişimime şaşırdı. Bende kendime inanamadım nasıl başardım diye ama hepsi Tuğçe abla’nın sayesinde oldu.

Biz Tuğçe Abla’yla -25 KG verdik. Bütün beslenme düzenim değişti.

Sağlıklı beslenmeyi öğretti bana o şekilde de devam ediyorum.

Ceyda Doğan

Kilo vermek için diyetisyen arayışındaydım, arkadaşımın önerisi ile Diyetisyen Tuğçe Anlak’ı buldum.

Öncelikle kilo verememe konusundan şikayetçiydim. Tuğçe Hanım’ı tanıdıktan sonra bir umut oluştu gönlümde ve hiç eksilmeyen bir umut oldu. Ben çok azmettim söylediklerine harfiyen uydum resmen sabrı kalbimin kumaşına çiçek diye işledim.

Tuğçe Hanım’ın sayesinde 68 kilodan 52 kiloya düştüm ve koruma döneminde de birlikte ilerledik. Kendisi sayesinde verdiğim hiç bir kiloyu geri almadım. Gönül rahatlığıyla Diyetisyen Tuğçe Hanım’ı herkese öneriyorum.

Her şey için teşekkür ediyorum.

Banu Erbağ

Tuğçe Hanım’a sosyal medya üzerinden ulaştım. Kendisi o kadar iyi birisi ki bana her konuda çok yardımcı oldu.

Tuğçe Hanım sayesinde bütün hayatım değişti. -12,2 KG’la bile yeni bir ben oldum. Görenlerden beni tanıyamayanlar bile oldu. Melek gibi birisi. İşinde çok başarılı listelerimi özenle oluşturdu.

Hiç bir sorumu cevapsız bırakmadı. Her şeyi açıklayarak anlattı. İstediğim her zaman ulaştım kendisine.

Tuğçe Hanım’ı herkese tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkür ediyorum. ✌🏻😉

Gülbin Güngör

Tuğçe Hanım’a başvurduktan sonra mükemmel bir sonuç aldım.

Daha önce de kendi başıma diyetler yaptım ama başarılı olamadım. Çok sıcak ve tatlı dilliydi. Çok yakın bir şekilde ilgilendi. Gerçekten çok memnun kaldım. Başarılı bir diyetisyen.

Diyet denince akla hep açlık gelir. Asla aç kalmadan zayıfladım. 2 saatte bir ara öğünlerim oluyordu. Ben hedefime ulaştım. Hala kendisiyle görüşüyoruz. Bütün sorularıma cevap veriyor.

Herkese tavsiye ediyorum, eminim herkes memnun kalacaktır.

Nihan Yolcu

Doğum kilolarına elveda!

Doğumdan sonra spor yapmama rağmen bir türlü veremediğim üzerime yapışan kilolarımı sevgili diyetisyenim Tuğçe hanım sayesinde 1 ay içerisinde verdim. O kadar mutluyum ki 😍

Verdiğiniz beslenme listesi sayesinde sporumu da arttırarak 1 ayda istediğim sonucu aldım. Size çok çok teşekkür ederim…